loading

O firmie

Firma Motoryzacyjna "Ligęza" to jedno z najstarszych i najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i serwisem nowych i używanych samochodów na terenie byłego województwa jeleniogórskiego.

 

Początek naszej działalności sięga roku 1996 kiedy to, podpisana została umowa autoryzująca współpracę naszej firmy z Opel Poland, krajowym przedstawicielem największego koncernu motoryzacyjnego na świecie na dystrybucję i serwis samochodów marki Opel.

 

We wrześniu 2005 firma nasza podpisała kolejną umowę tym razem z Chevrolet Poland na serwis samochodów marki Chevrolet.

 

Nasi doświadczeni konsultanci są do Państwa dyspozycji i pomogą w wyborze samochodu spełniającego oczekiwania pod każdym względem, doradzą w wyborze finansowania zakupu, oraz ubezpieczą zakupiony pojazd.

 

Aby zakup był jeszcze bardziej komfortowy oddajemy do Państwa dyspozycji samochody demonstracyjne, aby w pełni mogli Państwo ocenić przed zakupem walory wybranego samochodu. Istnieje możliwość pozostawienia każdego auta w rozliczeniu lub w komisie.

 

Na miejscu prowadzimy agencję ubezpieczeniową, co pozwala na bardzo korzystnych i w komfortowych warunkach ubezpieczyć pojazd w kolejnych latach użytkowania pojazdu, a w razie szkody komunikacyjnej nasi doradcy serwisowi chętnie pomogą i doradzą w procesie likwidacji szkody w naszym warsztacie blacharskim łącznie z pojazdem zastępczym.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

Nowoczesny 2 markowy salon; serwis wraz ze sklepem oryginalnych i regenerowanych części , warsztat blacharsko-lakierniczy, serwis ogumienia wraz z przechowalnią opon, myjnię.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości,

 

prosimy o kontakt telefoniczny +48 756 421 482 lub mailowy: opel@ligeza.pl 

Dane Firmy Opel Ligęza:

Firma Motoryzacyjna Ligęza sp. z o.o.

 

ul. Wincentego Pola 28
58-500 Jelenia Góra

 

Tel: +48 756 421 482

E-mail: opel@ligeza.pl

 

NIP: 611-104-01-06

Kapitał zakładowy: 100.000 PLN

 

Spółka wpisana jest do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. Wrocław-Fabryczna, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000021642

 

Lokalizacja: 50°54'6''N, 15°47'1''E

Do góry